Tani kantor wroclaw
    Dzisiaj jest 18 Padziernik, imieniny obchodzi: Juliana, ukasza, Bogumia
kantor_24

Zapraszamy do Naszych Kantorów Wymiany Walut "Tukan" we Wrocławiu!

facebook

menu

O firmie:   

Świat, od kiedy stał się globalną wioską, stoi na fundamentach, które zostały stworzone na różnych płaszczyznach wykraczających poza politykę. Mówi się, że rządzi nim pieniądz, co nie jest przypadkiem. Aktualne kursy walut w kantorach są zależne od wielu czynników związanych z rynkami finansowymi i gospodarczymi. Przez to poziomy kursów walutowych w naszym kraju mogą niemalże natychmiastowo reagować na wydarzenia, do których dochodzi w państwach oddalonych o kilkanaście tysięcy kilometrów. Dla przykładu – cena dolara waha się zarówno przez sytuację wewnątrz Stanów Zjednoczonych, jak i przez koszty wydobycia ropy na Bliskim Wschodzie. Na pierwszy rzut oka nie są to sprawy, które jakkolwiek wpływają na życie przeciętnego mieszkańca Wrocławia korzystającego z kantoru. Jednakże sytuacja jest z goła inna, o czym warto pamiętać przy wybieraniu miejsca, w którym wymienia się waluty. Przelicznik nieobciążający Klienta, legalne źródło i fachowa obsługa to tylko nieliczne kwestie, które należy odnotować podczas wizyty w kantorze. U nas otrzymujesz pełne bezpieczeństwo transakcji!

Działalność kantoru TUKAN we Wrocławiu było i nadal jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie Klientów na wymianę walut. Coraz więcej Polaków udaje się na zagraniczne wakacje, ale również pracuje w innych krajach, co wzmaga konieczność np. sprzedaży czy kupna euro. W naszym kantorze całodobowym jest to możliwe w dowolnej chwili, kiedy tylko jesteś we Wrocławiu. W miarę upływu czasu działalność przekształciła się w prowadzenie trzech punktów, w których zawsze staramy się, aby zapewnić najlepsze kursy walut. Znajdziesz nas na ul. Świdnickiej 21/23, na ul. Pereca 12, a także na wrocławskiej Starówce – ul. Ratusz 16/19.

Doświadczenie i renoma sprawiają, że KANTOR TUKAN we Wrocławiu prowadzi bezproblemową wymianę walut prawie w 30 jednostkach monetarnych. Dla chętnych umożliwiamy telefoniczną rezerwację kursu waluty. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, na naszej stronie internetowej każdy może sprawdzić aktualny kurs dolara, euro, franka czy funta brytyjskiego online bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie Zapraszamy!

©Kantor Tukan , Wroc?aw 2016
kantor wroc?awczynny 24HSerdecznie Zapraszamy!